MB

Przerwa wakacyjnaWszystkim osobom należącym do Kręgu Biblijnego życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego, aby po tym czasie wróciły pełne energii i pragnienia rozważania SŁOWA BOŻEGO.
Spotkania wspólnoty wznowimy w pierwszy weekend września (1-3 września), dokładna data i godzina będzie ustalana bliżej tego terminu.
Osoby, które w okresie wakacji pragną spotkać się ze Słowem Bożym zapraszamy w sobotę 22 lipca na potkanie, które będzie miało formę przyjacielską i nie jest spotkaniem wspólnotowym. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: 608 337 239.

W związku ze zmianami personalnymi w naszej diecezji, dotychczasowy opiekun Kręgu Biblijnego ks. Sylwester Utnik wraz z początkiem wakacji rozpoczął pracę duszpasterską w Sandomierzu w parafii pw. Św. Pawła apostola.
Księdzu Sylwestrowi składamy serdeczne podziękowania za czas czterech wspólnie spędzonych lat. Za opiekę nad naszą wspólnotą, za wszelkie zaangażowanie, za nie gasnący optymizm i radosne kapłaństwo. Na nowej drodze posługi życzymy księdzu owocnej pracy duszpasterskiej, błogosławieństwa Bożego, Mocy Ducha Świętego i opieki Matki Najświętszej.

Zdjęcia: Spotkanie wspólnoty przy grillu - pożegnanie ks. Sylwestra

Spotkania Wspólnoty

Skrzynka Intencji Modlitewnych

Wspólnota w obiektywie kamery

Sanktuarium Matki Bożej

Piesza Pielgrzymka Ziemi Janowskiej

Słowo Boże na dziś